Zpět

Canchita, pražená kukuřice - 100 g, balení 1kg (10ks x 100g)

Tradiční pražená kukuřice, jemně solená, křehká, křupavá, voňavá pochoutka z Peru (chuťovka, snack, bocadillo) se svojí specifickou, vyváženou chutí, námi připravovaná a pražená v ČR z pečlivě vybíraných odrůd kukuřice, po staletí pěstovaných v Peru převážně v horských údolích And.
Canchita nabízí prospěšnější a zdravější alternativu k tradičním českým slaným chuťovkám, jako jsou brambůrky, chipsy, arašídy, slané tyčinky a další jiné pochutiny... vyzkoušejte!

Více informací rovněž na www.prazenakukurice.cz

 

DoporučujemeAkční
VýrobceDINEX CZ, s.r.o.
KódCCH10
DostupnostSkladem
Naše cena s DPH249,00 Kč/ks
Běžná cena s DPH269,00 Kč /ks
Ušetříte s DPH20,00 Kč
ks

Popis produktu Canchita, pražená kukuřice - 100 g, balení 1kg (10ks x 100g)

Peruánská pražená kukuřice nabízí prospěšnější a zdravější alternativu k tradičním českým slaným chuťovkám, jako jsou brambůrky, chipsy, arašídy, slané tyčinky a další jiné pochutiny.
 
Canchitu (čti kančítu) ocení především ti konzumenti kvalitních potravin, kterým záleží na tom, co konzumují a rádi při tom objevují nové produkty. A samozřejmě milovníci jemně solené, křehké, křupavé, voňavé pochoutky s vyváženou chutí dobře upražené kukuřice. 
Kukuřice je již upražená k přímé konzumaci, bez nutnosti dalších úprav. 
 
Bez barviv, bez konzervačních a aromatických látek!
Pro svůj nižší obsah škodlivých tuků (nasycené mastné kyseliny), a vyšší obsah vlákniny je ideální nejen k pivu, k vínu , k posezení s přáteli, na akce, na party, ale i jen tak pro domácí zdravější křupaní.
Stačí jen ochutnat …
Produkt nemá žádné parametry.
Produkt nemá žádné soubory ke stažení.